Dil Seçin

turkce Türkçe

Hakkımızda

Hakkımızda

AMACIMIZ ;
Zerafet ve şıklığın modern çizgilerle buluştuğu güler yüzlü personel hizmeti ile turizm sektörüne yeni adım atan Büyük Bayburt Otelimizde en öncelikli amacımız ;sektörde iddialı ve ayrıcalıklı konseptimiz ile bire bir tutarlı olarak mutlak misafir memnuniyetini hedefleyen yüksek kaliteli hizmet vermek ve misafirimizin isteklerini sahiplenerek hem onları mutlu ve güvende hissettirmek hem de misafirlerimizi tanıyarak beklentilerini aşmaktır.

 

MİSYONUMUZ ;

* Otel içerisinde faaliyette olduğumuz tüm alanlarda uyulması gereken yasal prosedürleri eksiksiz yerine getirmek

* Otelimizin tamamında sağlanması gereken hijyen kurallarını fazlasıyla uygulamak

* Misafirlerimizin var ise şikâyetlerini birebir dinlemek, çözüm ortamı sunarak onlar ile ilişkilerimizi olabildiğince şeffaf hale getirmek.

KONUM ;

Bayburt şehir merkezindeki ideal konumu ve sunduğu geniş ve kaliteli servisleri ile gerek iş seyahatlerinize gerekse turistik gezilerinize ev sahipliği yapıyoruz.

Gezilip görülmesi gereken ilk yerlerimizden biri olan Baksı Müzesine otelimiz 45 km uzaklıkta olup

Farklı yaşam izlerine rastlayabileceğiniz bölgenin en eski yerleşim alanlarından biri olan Aydıntepe Yeraltı Şehrine ise 25 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Gizemli bir atmosfere sahip olan uzunluğu 110 metre, yüksekliği bazı bölümlerde 30 metreyi bulan Çımağıl Mağarasına otelimiz 35 km uzaklıktadır.

Büyük Bayburt Oteli konfor, kalite ve huzurunuz için siz değerli konuklarımızın hizmetindedir.

 

Özellikler

İnternet
Uydu Sistemi
LCD TV
Minibar
Split Klima
Telefon
Saç kurutma makinesi
Duş
Elektronik emanet kasa